آیا امکان تغییر رشته، انتقالی و میهمانی در دوره کارشناسی وجود دارد؟

تغییر رشته دانشجو در دوره کارشناسی ناپیوسته ممنوع است،اما تغییر گرایش با داشتن شرایط و ضوابط ذکر شده در ماده 23 امکان پذیر است .تغییر رشته از دوره های پایین به دوره های بالاتر، از غیر دولتی به دولتی، از شبانه به روزانه، از غیر حضوری به نیمه حضوری ممنوع است ولی برعکس آن مجاز

توسط |۱۴۰۰/۴/۲۳ ۳:۴۴:۰۸تیر ۲۳ام, ۱۴۰۰||دیدگاه‌ها برای آیا امکان تغییر رشته، انتقالی و میهمانی در دوره کارشناسی وجود دارد؟ بسته هستند

آيا امکان مهمان شدن در ساير دانشگاه‌ها برای دانشجويان موسسه آموزش عالی الکترونيکی “فاران مهر دانش” وجود دارد؟

مهمان شدن دانشجویان موسسات، با نظر موسسه مبدا و موافقت موسسه مقصد، بلامانع است.

توسط |۱۴۰۰/۴/۲۳ ۳:۴۳:۳۹تیر ۲۳ام, ۱۴۰۰||دیدگاه‌ها برای آيا امکان مهمان شدن در ساير دانشگاه‌ها برای دانشجويان موسسه آموزش عالی الکترونيکی “فاران مهر دانش” وجود دارد؟ بسته هستند
بازگشت به بالا