بسمه تعالی

عضویت در باشگاه دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و پژوهشگران فاران مهر دانش

یکی از برنامه‌های درازمدت و هدفمند موسسه آموزش عالی فاران مهر دانش تشکیل و تاسیس باشگاه دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و پژوهشگران بوده است تا بتوانیم باتوجه به موضوع مهم “هم‌افزایی” توانمندی‌ها در کارآفرینی، اشتغال و تولید درآمد برای خانواده فاران و اعضای باشگاه از امکانات فکری، علمی، مهارتی، تولیدی، پژوهشی، دانش‌بنیانی، تخصصی، حقوقی و قضایی، روان‌شناختی و مددکاری، فناوری علوم و فنون جدید، نوآوری‌ها، اختراعات همه جانبه نیروی انسانی و مادی کشور و یا امکانات آن‌ها در خارج از کشور بهره‌مند شویم و به نیازهای جامعه در مرتفع نمودن مشکلات موجود پاسخ دهیم تا به حول و قوه الهی توانمندی‌های بالقوه و پنهان به فعل درآیند. خیلی از افراد کارآفرین هستند ولی امکانات مادی ندارند، بعضی‌ها دارای امکانات هستند ولی توان کارآفرینی ندارند، لذا این اقدام “فاران” می‌تواند زمینه ارتباط بین هردو را فراهم نماید. فرایند این هم‌افزایی از مراحل ذیل شروع خواهد شد:

مرحله اول- دریافت پاسخ‌های پرسشنامه پیوست از سوی شما عزیزان اعم از دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و پژوهشگران موسسه و همچنین علاقه‌مندان داخل و خارج از کشور می‌باشد.

مرحله دوم- پس از دریافت پرسشنامه‌ها به تفکیک زمینه‌های علاقه‌مندی، توانمندی و تجارب شما در سطوح مختلف جهت تشکیل کارگروه‌های مربوطه و برای شروع فعالیت اعلام می‌گردد. فرآیند آتی هر کارگروه بر زمینه‌های تجربی و علاقه‌مندی اعضای این باشگاه با هدف کارآفرینی، اشتغال و تولید درآمد متکی خواهد بود.

فرم عضویت

"*" indicates required fields

آدرس*
تمایل به مشارکت در موارد ذیل را دارم:*
علاقه‌مندی شما در زمینه: