معرفی رشته مدیریت کسب و کار

کارشناسی پیوسته مدیریت کسب و کار موسسه آموزش عالی غیردولتی مجازی فاران مهر دانش

مدیریت کسب و کارهای کوچک

ضرورت و اهمیت رشته مدیریت کسب و کار

دوره کارشناسی مدیریت کسب و کار یکی از دوره‌های تحصیلی آموزش عالی است و هدف از تشکیل این دوره آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز برای راه‌اندازی کسب و کارهای جدید و نیز نیروی مناسب برای حرکت سازمان‌ها، اداره‌ها، موسسه‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی در مسیر کارآفرینی سازمانی با وظایف و اهداف تعریف شده در سطوح کارشناسی است.

تعریف و هدف کارشناسی مدیریت کسب و کار

فارغ‌التحصیلان مدیریت کسب و کار می‌توانند به تنهایی یا در قالب گروه‌های کاری به راه‌اندازی یک کسب و کار جدید متناسب با امکانات خود و شرایط محلی و منطقه‌ای خویش بپردازند یا با حضور در بخش‌های مختلفی چون بازاریابی و فروش، اداره امور مالی، مدیریت منابع انسانی و نظایر آن به حرکت سازمان در مسیر کارآفرینی یاری رسانند. به بیان دیگر یکی از مهم‌ترین اهداف این دوره تامین نیروی انسانی متخصص موردنیاز مدیریت کسب و کارهای کوچک و فعالیت‌های کارآفرینی در بخش‌های خصوصی، عمومی و غیردولتی است.

توانایی‌ها

 امکان راه‌اندازی فعالیت‌های دلخواه طبق دانش به‌دست آمده

 توانایی فعالیت در حوزه مشاوره‌‌ کسب و کار

 امکان برقراری ارتباط با سایر سازمان‌های خصوصی و دولتی

 فعالیت در زمینه‌‌هایی مانند مدیریت فروش، بازاریابی و خرید

مزایای تحصیل آموزش مجازی در فاران مهر دانش

آموزش الکترونیکی شیوه آموزش و یادگیری را کاملا دگرگون کرده است. برخلاف روش‌های آموزش سنتی، آموزش الکترونیکی یادگیری را ساده‌تر و موثرتر می‌کند.

روش یادگیری آنلاین برای همه افراد روشی مناسب است. ظهور انقلاب دیجیتالی منجر به تغییرات قابل توجهی در نحوه دسترسی، استفاده، بحث و اشتراک‌گذاری محتوا شده است. هر شخصی با هر میزان مشغله می‌تواند در زمان و مکان دلخواه خود از این نوع آموزش بهره ببرد. بسیاری از افراد بسته به در دسترس بودن و راحتی خود ، تعطیلات آخر هفته یا عصرها را انتخاب می‌کنند.

موسسه آموزش عالی غیردولتی مجازی فاران مهر دانش زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اقدام به ارائه آموزش عالی الکترونیکی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌نماید.

مزیت ویژه آموزش الکترونیکی این است که می‌توانید هر زمان که نیاز داشته باشید به مطالب مورد مطالعه دسترسی پیدا کنید. همان‌طور که شما استاد زمان خود هستید، بنابراین شما بر محتوایی که یاد می‌گیرید نیز تسلط دارید.

باتوجه به غیرحضوری بودن تحصیل در فاران مهر دانش، علاقه‌مندان به‌راحتی می‌توانند از سراسر دنیا اقدام به تحصیل نمایند.

دانشجویان برای تحصیل در فاران مهر دانش هیچ‌گونه محدودیت سنی ندارند. در هر سنی که باشید امکان تحصیل در این موسسه برای شما وجود دارد.

تحصیل همزمان دانشجویان دوره‌های الکترونیکی (مجازی) در یکی از رشته‌ها یا گرایش‌های حضوری، نیمه حضوری و یا الکترونیکی دانشگاه‌های دیگر بلامانع است.

موقعیت شغلی رشته مدیریت کسب و کار

  • مدیریت فروش

  • مدیر بازاریابی

  • مدیر خرید

  • کارمند بانک

  • کارشناس تحقیقات بازار

  • استاد دانشگاه

  • پژوهشگر

  • و…

همان‌طور که در بخش معرفی رشته بیان شد در حوزه مدیریت کسب و کار می‌توان در مشاغل مختلفی در حوزه کسب و کار مشغول به کار شد. فارغ‌التحصیل این رشته تحصیلی می‌تواند باتوجه به امکانات و شرایط موجود اقدام به راه‌اندازی کسب و کار شخصی یا گروهی نماید. ناگفته نماند که این توانایی وجود دارد که به دیگران در راه‌اندازی و پیشبرد کسب و کارشان کمک کرد.
موسسه فاران مهر دانش
سایر مقاطع و گرایش‌های مدیریت در فاران مهر دانش