معرفی رشته کارآفرینی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش کارآفرینی موسسه آموزش عالی غیردولتی مجازی فاران مهر دانش

کارآفرینی

ضرورت و اهمیت رشته کارآفرینی

ضرورت و اهمیت این دوره در آشناسازی دانشجویان با نقش مدیریت بازرگانی در بهبود کارایی واحدهای تجاری و بازرگانی است. همچنین تربیت نیروی انسانی متخصص با توانایی تحقیق در عرصه بازرگانی و بازاریابی بر اهمیت دوره می‌افزاید.

تعریف و هدف کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش کارآفرینی

دوره کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یکی از دوره‌های تحصیلی آموزش عالی است و هدف از تشکیل این دوره آموزش نیروی انسانی متخصص موردنیاز کسب و کارهای تولیدی و خدماتی، تجاری، موسسات و شرکت‌های دولتی و خصوصی است. در این دوره دانشجویان با فراگیری نظریه‌های نوین مدیریت بازرگانی قادر خواهند شد تا به‌عنوان محقق به پژوهش پرداخته و با تجزیه و تحلیل تخصصی مسائل مدیریتی به اداره موفقیت‌آمیز سازمان‌ها کمک نمایند.

نقش و توانایی

شرکت کنندگان در این دوره علاوه بر آشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت بازرگانی، با زمینه‌های نوین مدیریت بازرگانی و جایگاه آن در عمل آشنا خواهند شد. همچنین در این دوره سعی خواهد شد قدرت تحلیل دانشجویان در زمینه امور کاربردی با استفاده از یافته‌های کاربردی افزایش داده شود.

مزایای تحصیل آموزش مجازی در فاران مهر دانش

آموزش الکترونیکی شیوه آموزش و یادگیری را کاملا دگرگون کرده است. برخلاف روش‌های آموزش سنتی، آموزش الکترونیکی یادگیری را ساده‌تر و موثرتر می‌کند.

روش یادگیری آنلاین برای همه افراد روشی مناسب است. ظهور انقلاب دیجیتالی منجر به تغییرات قابل توجهی در نحوه دسترسی، استفاده، بحث و اشتراک‌گذاری محتوا شده است. هر شخصی با هر میزان مشغله می‌تواند در زمان و مکان دلخواه خود از این نوع آموزش بهره ببرد. بسیاری از افراد بسته به در دسترس بودن و راحتی خود ، تعطیلات آخر هفته یا عصرها را انتخاب می‌کنند.

موسسه آموزش عالی غیردولتی مجازی فاران مهر دانش زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اقدام به ارائه آموزش عالی الکترونیکی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌نماید.

مزیت ویژه آموزش الکترونیکی این است که می‌توانید هر زمان که نیاز داشته باشید به مطالب مورد مطالعه دسترسی پیدا کنید. همان‌طور که شما استاد زمان خود هستید، بنابراین شما بر محتوایی که یاد می‌گیرید نیز تسلط دارید.

باتوجه به غیرحضوری بودن تحصیل در فاران مهر دانش، علاقه‌مندان به‌راحتی می‌توانند از سراسر دنیا اقدام به تحصیل نمایند.

دانشجویان برای تحصیل در فاران مهر دانش هیچ‌گونه محدودیت سنی ندارند. در هر سنی که باشید امکان تحصیل در این موسسه برای شما وجود دارد.

تحصیل همزمان دانشجویان دوره‌های الکترونیکی (مجازی) در یکی از رشته‌ها یا گرایش‌های حضوری، نیمه حضوری و یا الکترونیکی دانشگاه‌های دیگر بلامانع است.

موقعیت شغلی رشته کارآفرینی

  • مدیر اجرایی در سازمان‌های بازرگانی، صنعتی و دولتی

  • مشاور مدیریت

  • مدیر بازاریابی

  • مدیر صادرات

  • مدیر تحقیقات بازار و پژوهش

  • مدیر فروش

  • مدیر تبلیغات

  • استاد دانشگاه

  • پژوهشگر

  • و…

تمامی گرایش‌های رشته مدیریت از بازار کار مناسبی برخوردار هستند. جذب دانشجویان در بازار کار به میزان تلاش آن‌ها و سابقه حرفه‌ای آن‌ها بستگی دارد؛ اما درمجموع می‌توان گفت گرایش‌های مدیریت مالی و مدیریت بازرگانی بهترین بازار کار را در این میان دارند؛ در رده‌ دوم گرایش‌های مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت صنعتی و مدیریت کارآفرینی و در نهایت گرایش مدیریت دولتی به ترتیب از بازار کار مناسبی برخوردار می‌باشند. اما فراموش نکنیم که بازار کار هر رشته‌‌ای به افراد شاغل در آن رشته برمی‌ گردد!
موسسه فاران مهر دانش
سایر مقاطع و گرایش‌های مدیریت در فاران مهر دانش