اطلاعیه دسترسی رایگان به کتب و مقالات پایگاه ISC

به اطلاع می‌رساند موسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC)، دسترسی به کتاب‌های الکترونیکی، مقالات علمی فارسی، انگلیسی و عربی و نیز مقالات نشریات و کنفرانس‌ها را در پایگاه‌های اطلاعات علمی خود تا پایان شهریور ۱۴۰۰ رایگان کرده است.

شایان ذکر است از ابتدای همه‌گیری بیماری کرونا در کشور این موسسه جهت دسترسی غیرحضوری آسان و بدون هزینه برای کاربران، تصمیم گرفته است خدمات خود را به‌صورت رایگان ارائه نماید. این مجوز از طرف هیات رییسه موسسه به‌صورت یک ماهه صادر و تمدید می‌گردد. براین اساس، کاربران می‌توانند از طریق وبگاه این مرکز به آدرس https://ricest.ac.ir مقالات علمی موردنیاز خود را دانلود و مطالعه کنند.

این موسسه خدمات اطلاع‌رسانی خود را به‌طور پیوسته به مخاطبان داخل و کشورهای مختلف ارائه می‌نماید. یقینا پایگاه‌های اطلاعاتی ISC با تنوع زبانی، موضوعی، نوع مدرک و به‌روزرسانی دقیق و پاسخگویی آنلاین و تلفنی می‌تواند برای دانشجویان از جذابیت خاصی برخوردار باشد.

برای مشاهده فیلم شیوه جستجو در پایگاه‌های این موسسه و دانلود رایگان متن کامل مقالات لطفا به صفحه اینستاگرام آن به آدرس @ricest.ac.ir مراجعه فرمایید. درصورت علاقه‌مندی به تنظیم بازدید مجازی از سازمان برای آشنایی بیشتر با این مجموعه نیز با موسسه مربوطه مکاتبه نموده و رابط خود را با درج شماره موبایل معرفی نمایید. برنامه بازدید کاملا رایگان می‌باشد.