پذیرش بدون آزمون۱۴۰۱/۹/۳ ۱۵:۰۳:۱۷

پذیرش بدون آزمون موسسه غیرانتفاعی مجازی فاران مهر دانش

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی غیردولتی مجازی فاران مهر دانش هر ساله برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن اقدام به پذیرش بدون آزمون (کنکور) دانشجو در دو مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته می‌نماید.

پذیرش بدون آزمون موسسه فاران صرفا براساس سوابق تحصیلی بوده و ثبت نام اولیه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌گیرد. پس از بررسی و درنهایت اعلام نتایج از طرف سازمان سنجش، پذیرفته‌شدگان در این موسسه می‌بایست طبق اطلاعیه‌های منتشر شده از سوی موسسه فاران اقدام به ثبت نام در موسسه نموده و آغاز به تحصیل نمایند.

تحصیل در موسسه آموزش عالی مجازی فاران مهر دانش کاملا مجازی و غیرحضوری می‌باشد. این موسسه ماهیت مجازی داشته و از ابتدای کار اقدام به پذیرش دانشجویان به‌صورت غیرحضوری کرده است. تمامی کلاس‌ها و جلسات آموزشی به‌صورت مجازی (آفلاین و برخی آنلاین) برگزار شده و تنها در مواردی خاص نیاز به برگزاری جلسات حضوری خواهد بود.

رشته‌های پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی مجازی فاران مهر دانش در مقطع کارشناسی ناپیوسته در دو رشته زیر به‌صورت پذیرش بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد:

مهندسی حرفه‌ای کامپیوتر نرم افزار

 حسابداری

جهت ثبت نام و پذیرش بدون آزمون رشته‌های مقطع کارشناسی ناپیوسته موسسه فاران می‌بایست از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. هرساله در دو نیمسال مهر و بهمن پذیرش صورت می‌گیرد. که در بازه زمانی مشخصی قبل از شروع ترم تحصیلی سازمان سنجش شروع به ثبت نام می‌نماید. اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به ثبت نام همواره از طریق سایت موسسه نیز منتشر می‌گردد.

رشته‌های پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی پیوسته

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی مجازی فاران مهر دانش در مقطع کارشناسی پیوسته در یازده رشته زیر به‌صورت پذیرش بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد:

مهندسی کامپیوتر (۱۲۳۱۰ )

اقتصاد (۱۲۳۱۱ )

حسابداری (۱۲۳۱۲)

حقوق (۱۲۳۱۳)

مددکاری اجتماعی (۱۲۳۱۴)

مدیریت امور بانکی (۱۲۳۱۵)

مدیریت بازرگانی (۱۲۳۱۶)

مدیریت صنعتی (۱۲۳۱۷) 

مدیریت کسب و کارهای کوچک (۱۲۳۱۸)

آموزش زبان انگلیسی (۱۲۳۱۹)

مترجمی زبان انگلیسی (۱۲۳۲۰)

جهت ثبت نام و پذیرش بدون آزمون رشته‌های مقطع کارشناسی پیوسته موسسه فاران می‌بایست از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. هرساله در دو نیمسال مهر و بهمن پذیرش صورت می‌گیرد. که در بازه زمانی مشخصی قبل از شروع ترم تحصیلی سازمان سنجش شروع به ثبت نام می‌نماید. اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به ثبت نام همواره از طریق سایت موسسه نیز منتشر می‌گردد.

پذیرش کارشناسی ارشد موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی مجازی فاران مهر دانش

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در این موسسه از طریق شرکت در آزمون سراسری (سازمان سنجش) صورت می‌گیرد. داوطلبان عزیز می‌بایست از طریق وب‌سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد نمایند. پس از قبولی در آزمون و پذیرفته شدن در موسسه فاران طبق اطلاعیه‌ها و دستورالعمل‌های منتشر شده در وب سایت موسسه باید اقدام شود.

آشنایی با رشته‌های تحصیلی مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته موسسه آموزش عالی فاران مهر دانش

Go to Top