چهارشنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۰
  الأربعاء / 3 رمضان / 1442
  Apr 14 2021

  نمرات و مشروطی کارشناسی

  حداقل نمره قبولی در هر درس 10 است.دانشجویی که در هریک از دروس الزامی مردود شود، ملزم به تکرار آن است.با این حال نمرات کلیه دروس اعم از قبولی و ردی در کارنامه دانشجو ثبت و در محاسبه میانگین منظور می شود.

  on شنبه مرداد 13 by FaranSamat

  دانشجو می تواند درخواست تجدید نظر خود را مکتوب در پرتال آموزشی قرار دهد. با توجه به اينکه طبق آيين‌نامه آموزشی مرجع ارزيابی و نمره‌دهی در هر درس فقط استاد مربوطه می‌باشد، مرجع رسيدگی به درخواست تجديد نظر در نمره نيز فقط استاد می‌باشد.

  on شنبه مرداد 13 by FaranSamat

  بازه زمانی تجدید نظر پس از اعلام نمرات سه روز می باشد.پس از قطعی شدن نمرات امکان تغییر نمره و ثبت دوباره در سیستم به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

  on شنبه مرداد 13 by FaranSamat

  چنانچه میانگین نمرات دانشجو در هر نیمسال تحصیلی کمتر از 12 باشد، دانشجو در آن نیمسال مشروط تلقی می شود و در نیمسال بعدی حداکثر می تواند تا 14 واحد درسی انتخاب کند.تبصره:چنانچه دانشجویی در دوره کارشناسی ناپیوسته دو نیمسال و در دوره کارشناسی پیوسته 3 نیمسال از متوالی یا متناوب مشروط شده باشد، از تحصیل محروم می شود. 

  on شنبه مرداد 13 by FaranSamat

  ملاک دانش آموختگی برای دوره کارشناسی ناپیوسته و پیوسته داشتن میانگین کل حداقل 12 در پایان دوره است.

  on شنبه مرداد 13 by FaranSamat

  تمام ارتباطات دانشجو در این موسسه از طریق پرتال دروس و  سامانه اطلاعات آموزشی  انجام می پذیرد .

  on شنبه مرداد 13 by FaranSamat

  1- طبق آيين‌نامه آموزشی، ارزيابی و نمره‌دهی در هر درس فقط در حيطه اختيار استاد می‌باشد.

  2- طبق آيين‌نامه آموزشی، برگزاری امتحانات پايانی به ‌صورت حضوری برای تمامی دروس الزامی است و شرکت دانشجو در امتحان پايانی، يکی از شروط اساسی گذراندن هر درس است.

  3- استاد می‌تواند ارزيابی دانشجو در درس را فقط از طريق امتحان پايانی انجام دهد و يا مجموعه ای از ارزيابی‌های ديگر در قالب امتحان ميان‌ترم، کوييز، تکاليف، پروژه و مشارکت دانشجو در مباحث کلاسی را نيز علاوه بر امتحان پايانی مد نظر قرار دهد.

  on شنبه مرداد 13 by FaranSamat

  سئوالات خود را می توانید  از طریق پرتال درسی با ارسال پیام خصوصی به استاد یا طرح در تالار پرسش و پرسخ  طرح  کنید و استاد پاسخ های شما را در همان جا ارائه می کند.

  on شنبه مرداد 13 by FaranSamat

  اطلاعات تماس

  تلفن:  88734156-021

  لینک های مفید

  نشانی موسسه

  تهران - خیابان  شهید احمد قصیر (بخارست سابق ) – خیابان ششم - پلاک 6
        کد پستی :1514646311