چهارشنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۰
  الأربعاء / 3 رمضان / 1442
  Apr 14 2021

  پذیرش دانشجو

  پذیرش دانشجو به شیوه الکترونیکی در موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیر انتفاعی، تنها از طریق آزمونهای سراسری سازمان سنجش آموزش کشور ، امکان پذیر است.

  on دوشنبه مرداد 08 by FaranSamat

  برای حضور در دوره های رسمی کارشناسی ارشد، کلیه فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی می توانند در آزمون سراسری هر ساله کارشناسی ارشد و انتخاب دانشگاههای مجازی و غیرانتفاعی شرکت نمایند و در مرحله بعد چنانچه مجاز به انتخاب رشته شدند می توانند این موسسه و سایر مراکز آموزش عالی مورد نظر را انتخاب نمایند و منتظر اعلام نتایج نهایی پس از بررسی های لازم کارنامه و شرایط ورود از سوی این موسسه و سازمان سنجش باشند. اسامی پذیرفته شدگان در شهریور ماه هر سال از طریق سازمان سنجش اعلام می شود که این افراد می توانند در زمان تعیین شده ثبت نام نمایند.

  on دوشنبه مرداد 08 by FaranSamat

  برای دانشجویان سال آخر، تکمیل و ارائه  فرم واحد های گذرانده مندرج در اطلاعیه ثبت نام سازمان سنجش ( فرم واحد های گذرانده در سامانه ثبت نام الکترونیکی و سایت دانشگاه نیز موجود می باشد ) که توسط دانشگاه محل تحصیل تکمیل و مهمور و امضا شده ، الزامیست .

  on دوشنبه مرداد 08 by FaranSamat

  برای حضور در دوره‌های رسمی کارشناسی ارشد، کلیه فارغ‌التحصیلان دوره‌های کارشناسی می‌توانند در آزمون سراسری هرساله کارشناسی ارشد و انتخاب دانشگاه‌های مجازی و غیرانتفاعی شرکت نمایند و در مرحله بعد چنانچه مجاز به انتخاب رشته شدند می‌توانند این موسسه و سایر مراکز آموزش عالی موردنظر را انتخاب نمایند و منتظر اعلام نتایج نهایی پس از بررسی‌های لازم کارنامه و شرایط ورود از سوی این موسسه و سازمان سنجش باشند. اسامی پذیرفته‌شدگان در شهریورماه هرسال از طریق سازمان سنجش اعلام می‌شود که این افراد می‌توانند در زمان تعیین‌شده ثبت‌نام نمایند.

  on دوشنبه مرداد 08 by FaranSamat

  خیر.پذیرش دانشجو به شیوه الکترونیکی در مقطع کارشناسی ارشد در مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی تنها از طریق آزمون‌های سراسر سازمان سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر است.(2-3 نظام‌نامه یادگیری الکترونیکی)

  on سه شنبه مرداد 09 by FaranSamat

  اطلاعات تماس

  تلفن:  88734156-021

  لینک های مفید

  نشانی موسسه

  تهران - خیابان  شهید احمد قصیر (بخارست سابق ) – خیابان ششم - پلاک 6
        کد پستی :1514646311